Joi, 23 iunie 2022: Campanie de donare de sânge, la Spitalul Orășenesc Cugir

Sub îndemnul „Sângele donat salvează vieți”, Spitalul Orasenesc Cugir, în parteneriat cu Centrul de Transfuzie Sangvina Alba, organizează, în data de 23 iunie 2022, începând cu ora 08.00, o campanie de donare se sânge. Activitatea de donare va începe la ora 08.00 și se va întinde pe o durată de 6 ore (până la ora […] The post Joi, 23 iunie 2022: Campanie de donare de sânge, la Spitalul Orășenesc Cugir first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo