Ieri s-a încheiat ultima acțiune de plantare de puieți, din anul 2021, în cadrul campaniei „Un copăcel pentru fiecare aiudean vaccinat”. În cursul zilei de ieri, 17 noiembrie 2021, s-au plantat încă 1200 de puieți de gorun pe o parcelă a municipalității care necesita completare. Toate cele trei acțiuni de plantare desfășurate în ultimele zile […] The post În această toamnă, la Aiud au fost plantați 3200 de copaci first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
