Aiudenii George Cozma și Bianca Valc au devenit vicecampion naționali în proba de 1500 metri, ce s-a desfășurat la București, în cadrul Campionatelor Naționale de atletism pentru juniori 3 (Under 16). Bianca Ioana Valc a avut un incident la start, a fost îpiedicată, s-a lovit, dar a recuperat fantastic 600 de metri și a terminat […] The post George Cozma și Bianca Valc (Atletich Aiud) – vicecampioni naționali în proba de 1500 metri first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
