Rezultate exelente reușite de atleții din Alba la București, la Campionatele Naționale Under 16, atletism, cadeți, unde au fost cucerite 3 medalii, un ade aur, una de argint și una de bronz. Astfel George David Cozma (Atletich Aiud) a devenit campion național al probei de 800 de metri și vicecampion la cea de 1500 de […] The post Aiudeanul David George Cozma, campion național în proba de 800 metri și vicecampion în cea de 1500 metri first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
