56 de elevi merituoși ai școlilor din Municipiul Aiud au fost premiați de către Asociația „Maria Agapia”

Miercuri, 1 iunie 2022, Asociația „MARIA AGAPIA” Aiud a oferit premii și multă considerație celor 56 de elevi merituoși ai școlilor din Municipiu. Acestia au obținut rezultate de top la olimpiadele școlare organizate sub patronajul Ministerului Învățământului, în anul școlar curent. Ne bucuram sa avem în comunitate tineri ce ne pot furniza mândrie și speranța […] The post 56 de elevi merituoși ai școlilor din Municipiul Aiud au fost premiați de către Asociația „Maria Agapia” first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.


Citește articolul complet pe AiudInfo

Alte știri din AiudInfo