EXCLUSIV Vara mai dă o tură prin România, revine căldura cu temperaturi de 32 de grade. Oana Păduraru (ANM): „Am scăpat de ploi”

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis o atenţionare cod galben de intensificări ale vântului valabilă joi, între orele 10:00 și 21:00, pentru mai multe județe din estul țării. Zonele vizate sunt Botoşani, Iaşi, Vaslui, Galaţi, Brăila, Tulcea și Constanţa, parțial – Suceava, Neamţ, Bacău, Vrancea, Ialomiţa și Călăraşi. În aceste regiuni, vântul va sufla […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit