O discuţie la Palatul Victoria a stabilit pașii pentru colaborarea României cu Agenţia Internaţională a Energiei. Problemele de stocare și interconectare, în centrul atenţiei. Marţi, premierul Ilie Bolojan s-a întâlnit la Palatul Victoria cu Fatih Birol, directorul Agenţiei Internaţionale a Energiei (AIE), pentru a discuta una dintre cele mai mari provocări ale sistemului energetic românesc: […]
O întâlnire la vârf deschide noi scenarii pentru energia din România
- de Financiarul
- 2025/11/18 11:13
Alte știri din Financiarul
- de Financiarul
- 2025/11/18 11:11
- de Financiarul
- 2025/11/18 10:12
- de Financiarul
- 2025/11/18 10:11
- de Financiarul
- 2025/11/18 09:13
- de Financiarul
- 2025/11/17 09:18
- de Financiarul
- 2025/11/17 09:14
