Ludovic Orban rupe tăcerea după plecarea din echipa lui Nicușor Dan

Ludovic Orban rupe tăcerea după plecarea din echipa lui Nicușor Dan

Fostul consilier prezidenţial spune că se simte „eliberat” după încheierea mandatului și anunţă că va continua să ofere sfaturi, fie direct președintelui, fie publicului, în funcție de context. Ludovic Orban: „Nu m-am simţit confortabil în costumul prezidenţial” Ludovic Orban a vorbit deschis despre demiterea sa din funcţia de consilier prezidenţial al lui Nicușor Dan. Într-un […]


Citește articolul complet pe Financiarul

Alte știri din Financiarul