Apple presează utilizatorii de iOS 18 să treacă la iOS 26. Merită să faci upgrade?

Apple presează utilizatorii de iOS 18 să treacă la iOS 26. Merită să faci upgrade?

Apple a schimbat regulile jocului. Dacă folosești încă iOS 18 pe iPhone, compania din Cupertino vrea să îți atragi atenția. De câteva zile, iOS 26.1 a devenit actualizarea recomandată în aplicația Setări. iOS 18 a fost retrogradat în partea de jos a ecranului Software Update. Această mișcare nu este întâmplătoare. Apple pregătește lansarea iOS 26.2 […]


Citește articolul complet pe Financiarul

Alte știri din Financiarul