O fetiță de 2 ani a murit în brațele tatălui, la scurt timp după externare. Fetița din Italia a fost internată și externată din spital, iar părinții au rămas îngroziți de tragedia care s-a produs la scurt timp după ce a revenit acasă. Ludovica a prezentat inițial dificultăți respiratorii și febră, motiv pentru care a […]
O fetiță de 2 ani a murit în brațele tatălui, la scurt timp după externare! Cum au reacționat reprezentanții spitalului
- de Buna ziua Iasi
- 2025/11/20 06:53
