Incendiu la o casă nelocuită în comuna Gorban, județul Iași. Pompierii intervin

Incendiu la o casă nelocuită în comuna Gorban, județul Iași. Pompierii intervin

Duminică 30.11.2025, un incendiu s-a produs la o casă nelocuită. Echipaje din cadrul Detașamentului 2 de Pompieri Iași au intervenit pentru a stinge flăcările. La fața locului s-au deplasat două autospeciale de stingere (ASAS) cu 9 pompieri din cadrul Detașamentului 2 Iași, precum și o autospecială de stingere cu 5 pompieri din cadrul Secției Huși […]


Citește articolul complet pe Buna ziua Iasi

Alte știri din Buna ziua Iasi