Cele trei alimente care refac echilibrul intestinal. Mihaela Bilic: „Un trio inedit!”

Cele trei alimente care refac echilibrul intestinal. Mihaela Bilic: „Un trio inedit!”

Tot mai multe persoane se confruntă cu probleme digestive, oboseală accentuată sau imunitate slăbită. Specialiștii atrag atenția că, în multe cazuri, motivul real este dezechilibrul florei intestinale. Pentru a ajuta organismul să revină la starea de armonie, nutriționista Mihaela Bilic recomandă un trio surprinzător de alimente care poate susține refacerea microbiotei. Disconfortul digestiv, oboseala accentuată […]


Citește articolul complet pe Buna ziua Iasi

Alte știri din Buna ziua Iasi