Unii proprietari de locuințe, obligați să-și demonteze aerul condiționat deși afară cu 40 de grade. Motivul este incredibil

Proprietari de locuințe, puși să-și demonteze aerul condiționat, deși meteorologii au emis cod roșu de caniculă. Autoritățile îi îndeamnă pe oameni să-și deschidă geamurile și ușile dacă vor să fie răcoare în casă. Proprietari de locuințe, puși să-și demonteze aerul condiționat În Londra, unii proprietari au fost obligați să își demonteze aparatele de aer condiționat, […] Post-ul Unii proprietari de locuințe, obligați să-și demonteze aerul condiționat deși afară cu 40 de grade. Motivul este incredibil apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit