O ucraineancă de 23 de ani a fugit în SUA pentru că se temea de război. Nici bine n-a ieșit din gara americană, că a fost înjunghiată de un om al străzii

O ucraineancă în vârstă de 23 de ani a fugit recent din Ucraina în SUA din cauză că se temea de război. Nici bine nu a ajuns acolo, că a fost înjunghiată mortal de un bărbat fără adăpost imediat ce a ieșit din gară. O ucraineancă de 23 de ani a fost ucisă cu sânge […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit