O femeie care a lucrat într-o firmă timp de 20 de ani a luat decizia de a-i da în judecată pe angajatori pentru că nu i-au dat nimic de făcut, deși a fost plătită integral în tot acest timp. Laurence Van Wassenhove susține că i s-a transmis să nu muncească, iar acum a dat în […]
O angajată, plătită timp de 20 de ani fără a face nimic la locul de muncă! Nemulțumită, femeia a dat compania în judecată
- de Ziarul Profit
- 2025/08/07 14:35
