O angajată, plătită timp de 20 de ani fără a face nimic la locul de muncă! Nemulțumită, femeia a dat compania în judecată

O femeie care a lucrat într-o firmă timp de 20 de ani a luat decizia de a-i da în judecată pe angajatori pentru că nu i-au dat nimic de făcut, deși a fost plătită  integral în tot acest timp. Laurence Van Wassenhove susține că i s-a transmis să nu muncească, iar acum a dat în […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit