Astăzi de la ora 11.00 pe stadionul Jean Pădureanu, CS Gloria Bistrița a jucat împotriva celor de la FC Bihor Oradea, echipă care înaintea acestei partide se afla pe poziția secundă în clasamentul ligii a doua de fotbal, exact după liderul Corvinul Hunedoara. Așa cum preconiza încă de joi de la conferința de presă premergătoare […] The post Gloria Bistrița continuă să piardă puncte, de data aceasta chiar pe teren propriu, împotriva celor de la FC Bihor Oradea appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Gloria Bistrița continuă să piardă puncte, de data aceasta chiar pe teren propriu, împotriva celor de la FC Bihor Oradea
- de Bistriteanul
- 2025/09/27 12:12
