Gloria Bistrița continuă să piardă puncte, de data aceasta chiar pe teren propriu, împotriva celor de la FC Bihor Oradea

Astăzi de la ora 11.00 pe stadionul Jean Pădureanu, CS Gloria Bistrița a jucat împotriva celor de la FC Bihor Oradea, echipă care înaintea acestei partide se afla pe poziția secundă în clasamentul ligii a doua de fotbal, exact după liderul Corvinul Hunedoara. Așa cum preconiza încă de joi de la conferința de presă premergătoare […] The post Gloria Bistrița continuă să piardă puncte, de data aceasta chiar pe teren propriu, împotriva celor de la FC Bihor Oradea appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul