MEDALII PENTRU SECȚIA DE BOX A CLUBULUI SPORTIV MUNICIPAL TÂRGOVIȘTE

CSM Târgoviște cucerește două medalii de bronz la Cupa României – box feminin!În perioada 16–22 iunie, stațiunea Eforie Nord a găzduit una dintre cele mai importante competiții de box ale anului – Cupa României Feminin, dedicată sportivelor din toate categoriile de vârstă.Printre cluburile participante s-a numărat și Clubul Sportiv Municipal Târgoviște, care s-a remarcat prin […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita