Instituția Prefectului Dâmbovița își adaptează programul pentru a servi mai bine comunitatea

Începând cu 1 iulie 2025, Instituția Prefectului Județului Dâmbovița vine în întâmpinarea cetățenilor cu un nou program de lucru, mai flexibil și eficient: de luni până vineri, între orele 8:00 și 16:00. Decizia, luată de prefectul Marian TĂNASE, urmărește optimizarea activității interne și oferirea unor servicii publice de calitate superioară, adaptate nevoilor actuale ale comunității. Astfel, […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita