Minerii de la Husnicioara, încă o săptămână în şomaj tehnic

Minerii de la Cariera Husnicioara vor sta şi săptămâna aceasta în şomaj tehnic, sindicaliştii declarând ieri că cel mai probabil vor începe lucrul pe 25 mai. Paul Constantinescu, lider de sindicat la cariera Husnicioara, a precizat că se livrează şi...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul