Ce zice ministrul Gerea despre pierderea uriaşă de la CEO

Ministrul Energiei, Andrei Gerea, a declarat la o conferinţă pe teme de energie că supraveghetorii din CE Oltenia vor face o analiză şi vor lua măsuri după ce actuala echipă a producătorului de energie a încheiat anul cu o pierdere de 700 de milioane...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul