Primarul Cătănoiu va reprezenta Gorjul la Alba Iulia

Emil Cătănoiu, primarul din Căpreni, va reprezenta judeţul Gorj la o întâlnire organizată de Asociaţia Comunelor din România. Întâlnirea va avea loc pe 22 mai la Alba Iulia şi are drept scop facilitarea procesului de înfrăţire a comunelor din România...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul