Ei, roboţeii

Trăim vremuri de criză, ni se zice la televizor. Nu-i adevărat. Criză e când stai o zi sau mai multe fără să mănânci, fiindcă nu ai ce. Sau poate chiar fără să bei apă. Atâta timp cât din cerșetoria low-level încă se câștigă suficient cât să-ți iei u...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul