Daniel Antonie: Nu se mai intră în şomaj tehnic

Daniel Antonie, şeful Diviziei Miniere, a declarat că este nevoie de refacerea stocului de cărbune de la termocentrale şi se renunţă la perioada de şomaj tehnic programată pentru 25 mai-5 iunie. “Nu se mai intră în şomaj tehnic. Era programată ultima...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul