Iordănescu promite o echipă mai puternică în sezonul următor

Edi Iordănescu a scris un mesaj şi totodată o promisiune, după meciul de pe Arena Naţională, încheiat cu scorul de 3 la 0 pentru Steaua. El a promis că în următorul sezon Pandurii va fi mai puternică. Edward Iordănescu a plecat învins de pe Arena...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul