Liberalii recunosc în ședințele de partid că s-au folosit de democrat-liberali pentru a câștiga prezidențialele și că pedeliștii nu vor obține nimic din această fuziune. A spus-o Teodor Atanasiu - vicepreședinte PNL, într-o ședință de partid la Bis...
