Energia a ratat finala Ligii Naţionale la baschet

Campioana României la baschet masculin, CSU Asesoft Ploieşti, s-a calificat, joi, în finala Ligii Naţionale, după ce a învins, în deplasare, formaţia Energia Târgu Jiu, cu scorul de 88-86 (49-44), în cea de-a patra partidă din cinci programate în sem...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul