Foştii şefi ai Direcţiei Silvice Târgu Jiu, închisoare cu suspendare

Un prim verdict al instanţelor de judecată din România a fost decis ieri în procesul în care foştii şefi ai Direcţiei Silvice Târgu Jiu, Costel Bobic şi Gheorghe Tănase, au fost trimişi în judecată pentru că şi-ar fi vândut abuziv apartamentele de se...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul