Guvernul a aprobat în şedinţa de miercuri suma de 12.6 milioane de lei pentru plata venitului lunar de completare pentru persoanele disponibilizate de la Complexul Energetic Oltenia. Compania vrea să concedieze peste 2.000 de persoane care vor primi...
