12 milioane de lei, plăţi compensatorii la CEO

Guvernul a aprobat în şedinţa de miercuri suma de 12.6 milioane de lei pentru plata venitului lunar de completare pentru persoanele disponibilizate de la Complexul Energetic Oltenia. Compania vrea să concedieze peste 2.000 de persoane care vor primi...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul