Prima întâlnire dintre disponibilizaţii CE Oltenia şi reprezentanţii Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă (AJOFM) Gorj a avut loc miercuri în zona Rovinari. Discuţiile nu au fost eficiente, la sfârşit fiind mulţi angajaţii care nu au înţ...
Şedinţe înainte de concediere! Mesajul unui angajat: „Am ieşit din iad“
- de Pandurul
- 2015/05/28 15:58
