S-a deschis giratoriul de sub pasaj la intrarea în Braşov dinspre Hărman (Eveniment)

    Veste bună pentru şoferi! A fost deschis giratoriul de sub pasaj, la intersecţia ocolitoarei cu DN 11.     Săptămâna aceasta lucrările de amenajare a giratoriului de sub pasajul care traversează calea ferată şi DN 11 şi face legătura cu tronsonul II al centurii pe primului tronson al ocolitoarei Braşovului au avansat, astfel că circulaţia spre şi dinspre Hărman se face acum direct prin giratoriu, fără a se mai ocoli pe bretelele laterale.      În acelasi timp,...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau