S-au împlinit 19 ani de la accidentul în care a murit Lady Diana (Social)

         Sfârşitul de vară, de fiecare dată poartă şi o tristă amintire. Astăzi se împlinesc 19 ani de când şi-a pierdut viaţa Lady Diana.      Lady Diana, prinţesă de Wales, a murit pe 31 august 1997 în urma unui accident de maşină la Paris, alături de iubitul ei, miliardarul Dodi Al-Fayed.    Diana Spencer sau Lady Di, aşa cum îi spunea o lume întreagă, a fost soţia lui Charles, prinţ moştenitor al Coroanei Britanice. S-a despărţit de el...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau