Patru tineri au ajuns după gratii după ce au tâlhărit mai mulți bătrâni, în cartierul Astra, din Brașov. Purtătorul de cuvânt al IPJ Brașov, comisarul șef Liviu Naghi, spune că tinerii, respectiv doi băieți și două fete, urmăreau victimele până până în locuri retrase, cum ar fi lifurile sau scările de bloc și le deposedau prin violență de bijuterii, portofele sau telefoane mobile. Toate acestea s-au întâmplat la începutul acestei luni, iar săptămâna trecută, oamenii legii au efectuat 3...
Patru tineri au ajuns după gratii după ce au tâlhărit niște bătrâni (Eveniment)
- de Brasovul tau
- 2016/10/24 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/23 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/22 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/22 00:00
