Organizatorii au anunțat ora meciului Halep - Kerber de la Turneul Campioanelor (Sport)

Simona Halep va juca marți împotriva lui Anqelique Kerber, liderul WTA, în al doilea meci din grupele Turneului Campioanelor. Organizatorii turneului de la Singapore au anunțat că partida va fi prima a zilei și se va juca de la ora 14:30, ora României. Meciul va fi în direct pe DigiSport şi DolceSport.   Halep, locul 4 WTA, s-a duelat de șapte ori cu Kerber și a triumfat de patru ori. Totuși, în acest an românca are un palmares negativ.  Simona a pierdut trei din cele patru meciuri...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau