Marian Godină susține că și-a ”pus în cap” mai mulți colegi de la IGPR după ce a avut curajul să lase un comentariu la o postare publicată de ministrul demisionar Petre Tobă pe pagina sa. Fostul ministru a publicat o postare prin care făcea un rezumat al tuturor realizărilor MAI. “Pentru că mi-am permis să las un...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/02 00:00
