Elevii români care au primit nota maximă la Evaluarea Națională sau la Bacalaureat în acest an, vor primi recompense bănești de la statul român, în semn de recunoştere şi apreciere a valorii, eforturilor şi meritelor lor. Potrivit unei decizii guvernamentale, absolvenții școlilor generale și a liceelor care au obținut note maxime la Evaluarea Națională, respectiv la examenul de Bacalaureat, vor fi premiați. Potrivit deciziei luate de Guvern,...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/31 00:00
