Au trecut alegerile, s-au anunțat și rezultatele oficiale, majoritatea dintre ei nu au mai reușit să obțină un nou mandat, însă cu toate acestea mai au de muncit încă pentru comunitate.
Vechii consilieri de la municipiu chemați la ședință de Consiliu Local!!!
- de Botosaneanul
- 2016/06/13 00:00
