Rezultatele alegerile desfășurate în urma cu exact o săptămână au creat o situație mai rar întâlnită în administrația municipală a Botoșanilor. Deși toți conducătorii instituției ar trebui să își îndeplinească prerogativele până la învestirea noului primar, nu prea mai vin pe la serviciu.
Primăria municipiului... pustiu, șefii au dat bir cu fugiții după alegeri, scapă cine poate
- de Botosaneanul
- 2016/06/12 00:00
