Doi puști care nu au ajuns la majorat par să fi căzut deja în patima etnobotanicelor. Au fost găsiți de Poliția Locală duminică într-una din cele mai aglomerate zone de promenadă ale orașului.
Pietonalul Unirii : Ziua în amiaza mare doi puștani fumau etnobotanice de la Fane – FOTOGALERIE
- de Botosaneanul
- 2016/07/17 00:00
