Încă o bețivă prinsă la volan în noapte

Conducătoarea auto care în noaptea de vineri spre sâmbătă a avariat două mașini pe strada Mihail Kogălniceanu nu a fost singura prinsă de polițiști băută la volan în acest week-end.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul