Conducătoarea auto care în noaptea de vineri spre sâmbătă a avariat două mașini pe strada Mihail Kogălniceanu nu a fost singura prinsă de polițiști băută la volan în acest week-end.
Conducătoarea auto care în noaptea de vineri spre sâmbătă a avariat două mașini pe strada Mihail Kogălniceanu nu a fost singura prinsă de polițiști băută la volan în acest week-end.