Primăria Mihai Eminescu a fost sancţionată pecuniar de Garda de Mediu. Amenda a fost aplicată săptămâna trecută în urma unei sesizări primite de instituţie.
Primăria Mihai Eminescu a fost sancţionată pecuniar de Garda de Mediu. Amenda a fost aplicată săptămâna trecută în urma unei sesizări primite de instituţie.