Social democrații botoșăneni vor profita de majoritatea pe care au câștigat-o la mare luptă la scrutinul de duminică. Aceștia au 12 mandate de consilieri, față de doar cele 11 ale liberalilor și se pregătesc să își impună viceprimarii.
PSD-ul pregătește noii viceprimari: O situație ingrată pentru mine, dar dacă partidul mă sprijină…
- de Botosaneanul
- 2016/06/07 00:00
