Liderii judeţeni şi municipali ai social-democraţilor au venit degeaba miercuri dimineaţă la şedinţa de constituire a noului Consiliu Judeţean Botoşani.
Capii PSD-ului au venit degeaba la şedinţă: Poate fi considerat şi un act de sabotaj - FOTOGALERIE
- de Botosaneanul
- 2016/06/22 00:00
