Deși teoretic facem pași spre civilizație, botoșănenii încă sunt supuși unor situații de disconfort care amintesc de perioada comunismului.
Zeci de mii de botoșăneni lăsați fără apă pe caniculă : Asta este, se va crea un disconfort
- de Botosaneanul
- 2016/06/21 00:00
