Liderii Partidului Național Liberal – Filiala Județeană Botoșani au convocat o conferință de presă, a doua din această campanie electorală, după cea din ziua în care s-au lipit afișe în mod simbolic. Și ultima cel mai probabil având în vedere că suntem în penultima zi de campanie electorală.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/01 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/01 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/01 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/01 00:00
