A explodat pub-ul! Atmosferă ca pe stadion la meciul României, de la imn la gol – VIDEO & GALERIE FOTO

Cel mai mare pub din Botoșani s-a umplut iar până la refuz la meciul naționalei de fotbal. În jur de 200 de microbiști au urmărit miercuri din incinta clubului și de pe terasă partida România – Elveția 1 – 1.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul