După o vacanţă de 16 zile jucătorii echipei fanion a judeţului s-au reunit în vederea demarării pregătirilor pentru noul sezon competiţional. Atmosfera a fost însă una cât se poate de rarefiată, atât în vestiar, cât şi în birourile clubului.
FC Botoşani s-a reunit fără antrenor, fără bulgari, fără o puzderie de jucători şi cu un singur portar – GALERIE FOTO
- de Botosaneanul
- 2016/06/15 00:00
