Un bistrițean și-ar fi tăiat cauciucul la mașină, în zona lucrărilor din carosabil de pe strada 1 Decembrie

De câteva luni de zile se lucrează la rețeaua de apă de pe strada 1 Decembrie. Zonele unde s-a intervenit, în carosabil, sunt acoperite acum doar cu pietriș. Iar asfaltul tăiat le-ar face probleme șoferilor. ”Mi-am tăiat cauciucul la mașină, fix în zona Prefecturii!” a scris Daniel C. pe Facebook. Un incident costisitor ar fi […] The post Un bistrițean și-ar fi tăiat cauciucul la mașină, în zona lucrărilor din carosabil de pe strada 1 Decembrie appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul