Elevii din primele șase școli implicate în noua ediție a concursului Reciclezi pentru viitorul tău s-au bucurat să intre în competiția în care toată lumea câștigă. Premiile puse la bătaie de ADI Deșeuri și Supercom sunt substanțiale. Cel mai harnic elev care aduce la școală cele mai multe deșeuri reciclabile câștigă o bicicletă. The post FOTO: Concursul „Reciclezi pentru viitorul tău”, la ediția a 8-a! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
