ARDAN: A furat bijuterii de 20.000 de lei, dintr-o casă! O parte au ajuns la amanet

Bijuterii în valoare de 20.000 de lei, sustrase dintr-o locuință din Ardan, au fost recuperate de polițiștii Secției 1 Poliție Rurală Bistrița, la scurt timp după sesizare. Acestea au fost furate de o femeie de 58 de ani, din localitate. În dimineața de 24 septembrie, o tânără de 21 de ani, din Ardan, a sesizat […] The post ARDAN: A furat bijuterii de 20.000 de lei, dintr-o casă! O parte au ajuns la amanet appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul