TÂRGOVIȘTEANUL CRISTI NEGUȚ RĂMÂNE LA SIBIU

Cu o zi înaintea meciului cu CSM Poli Iași, din penultima etapă în play-out-ul Superligii, ultimul test al sibienilor de-acasă, anul acesta și totodată ultimul înaintea finalei de Cupă, de la Arad, clubul de pe ”Municipal” anunță că unul dintre jucătorii exponențiali ai echipei, Cristi Neguț, și-a prelungit contractul cu doi ani. ”Cristi Neguț, două […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita